Amtel قدیمی در مرکز شهر فورت مایرز رو به زوال است

Posted by Tyler Robinson on اكتوبر 13, 2015

اخیراً در مقاله‌ای در News-Press به Campo Felice پرداخته شد.

سازه صورتی، بلند و بدقواره‌ای را که مردم هنگام عبور از پل ادیسون و وردد به فورت مایرز می‌دیدند دیگر صورتی نیست.

در چند روز آینده، مردم تغییرات عمده‌ای را در محل شرایتون هاربور که سال‌ها در امتداد ساحل بلااستفاده مانده بود و اکنون به هتل Ramada و Amtel Marina تغییر کرده است شاهد خواهند بود. و همه این تغییرات با حذف رنگ صورتی شروع می‌شود.

ربکا بارنی، مدیر عملیات اظهار داشت که تیم ساخت و ساز ساختمان را با لایه‌‌ای از یک ماده شیمیایی می‌پوشانند یک شب آن را رها می‌کنند و روز بعد لایه بیرونی رنگ را از ساختمان جدا می‌کنند. سپس کارگران کل ساختمان را با آب فشار قوی می‌شویند تا «سطحی تمیز» برای لایه جدیدی از رنگ ایجاد شود.

ماده شیمیایی Dumond Smart Strip یک رنگ بر حلال در آب با قیمت مناسب و۱۰۰ درصد زیست‌فروسا (طبق وب‌سایت محصول) است؛ یک کاور پلاستیگی را دور ساختمان می‌پیچند تا چیزی روی مجموعه نریزد و وارد محیط نشود. زمانی که کارگران مشغول آماده شدن برای شستشوی فشار قوی بودند بارنی گفت که بیشتر رنگ باقی می‌ماند. اما اگر رنگی هم سقوط کند در داخل مجموعه فرود می‌آید.

بارنی گفت که با این کار«بخش قابل توجهی از استاندارد رعایت می‌شود» و همچنین اضافه کرد که با این کار چیزی به درون آبگذرها یا رودخانه وارد نمی‌شود.

قبل از اینکه ساختمان با رنگ جدید خود جلوه گری کند، رنگش باید به رنگ زرد کم‌رنگ درآید.

بارنی گفت در حین انجام این کار، سالن رقص بزرگ هم تخریب می‌شود اما کسی از بیرون متوجه این موضوع نمی‌شود.

ساختمان قدیمی Amtel به قیمت ۱۳٫۵ میلیون دلار در ماه ژانویه به باب مک فارلن (یکی از شرکای Pittman Group) فروخته شد. او می‌خواهد این ساختمان ۲۴ طبقه را را به یک کامیونیتی اجاره‌ای مستقل ۵۵ سال یا قدیمی‌تر به نام Campo Felice تبدیل کند، پروژه‌ای که هزینه آن ۵۰ میلیون دلار برآورد شده است.

کامیونیتی جدید ۳۰۹ آپارتمان (که مردم می‌توانند به‌صورت سالانه یا ماهانه آن را اجاره کنند) و هتلی با ۳۱ اتاق در ۲۲ طبقه با تسهیلات اقامتی متنوع خواهد داشت.

مک فارلن گفت Campo Felice (که فل لی چای تلفظ می‌شود) باید تا دسامبر ۲۰۱۶ تکمیل شود.

مشاهده مقاله:

blog comments powered by Disqus